Нагадаємо, вчора, 25 квітня, у соціальних мережах стала активно поширюватись інформація щодо можливого проведення мітингу продавців сільськогосподарської продукції з вимогою відкриття ринків на території Херсонщини.

Херсонська поліція негайно відреагувала на захід попередженням на своїй сторінці у Facebook, що проведення всіх масових заходів на території держави заборонено. Так, кожен громадянин, який прийде на мітинг буде притягнутий до адміністративної відповідальності за ст.44-3 «Порушення правил щодо карантину людей» Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Так, захід відбувається сьогодні, 26 квітня, на Херсонському автомобільному мосту, де зібрались мешканці Олешківського та Голопристанського районів.

О 12:00 аграрії Херсонської області у районі Антонівського мосту біля кафе «Наірі» почали акцію протесту проти закриття профільних оптових ринків у регіоні та в Україні в цілому. Один з фермерів викинув на дорогу привезені в вантажному мікроавтобусі огірки, так как вирощений урожай нікуди дівати.

Крім того, учасники акції закидали огірками машину мережі магазинів "АТБ". Усього у акції беруть участь близько 250 осіб.

За повідомленням очевидців у соціальних мережах, учасники акції фактично перекрили дорогу: чекають чиновників, яких до цих пір немає. На мосту утворився великий затор.

 

антонівський міст
антонівський міст

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *