У мережі з`явились фотокартки волонтера, пластуна Яреми Духа, зроблені 23 квітня у селі Луб’янка, поблизу Чорнобиля.

Нагадаємо, що у чорнобильській зоні пожежі тривають із 4 квітня: до ліквідування пожежі вже залучили 1066 людей та 253 одиниці техніки, а вертольоти скинули на ліс у вогні 236 тонн води ( за інформацієюДСНС). 

“Цілий день працював у Зоні відчуження – поїхали Леся Василенко та Артем Жуков подивитися на власні очі, що там із пожежами, чому досі горять ліси коло Прип’яті і як цього не допустити надалі.”

Так, на фото – будинки з вулиці Пролетарської у селі Луб’янка, які або частково постраждали від вогню, або зовсім зруйновані. На жаль, село Луб’янка  було частиною туристичного маршруту чорнобильською зоною, однак, після пожеж невідомо, чи показуватимуть залишки села туристам.

“Ліси та поля справді горять – побачили і подихали. Зараз три осередки пожеж, які позмінно гасять 7 загонів з різних областей. Є загоряння в 10-кілометровій зоні, але вони на краю, досить далеко від ЧАЕС та Прип’яті. Причиною називають суху та теплу зиму, і те, що останні 34 роки ніхто не займався прорідженням чи благоустроєм Зони.”

Світлина від Яреми Духа.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *