Центр громадського здоров’я розповів українцям у Facebook, що дезінфікуючий засіб можна виготовити зі слабкого розчину… хлорки, але це може бути небезпечно для шкіри рук.

“Нова коронавірусна інфекція COVID-19 передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні часточки, які виділяються з носа або рота хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання. Ці краплі розповсюджуються на відстань близько одного метра від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч.”

ЦОЗ зауважує, що при відсутності інших способів дезінфекції можна створити засіб з хлорки і води, розбавивши їх так, щоб хлорки в розчині було 0,05%. Лікарі попереджають, що в процесі створення розчину є небезпека обпекти шкіру рук. Також цим розчином можна протирати різні поверхні, однак до цього їх потрібно обробити водою з милом.

Несвіжий розчин втрачає свої дезінфікуючі властивості, тому розчин хлору потрібно робити кожен день і зберігати ємність в холодному, сухому і темному місці.

Представники Центру громадського здоров’я додали, що коронавірус не передається повітряним шляхом. Це означає, що він не здатний переноситися потоками повітря на великі відстані від хворого.

ЦОЗ предложил украинцам проводить дезинфекцию рук раствором хлора

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *