Сьогодні, 30 квітня, директор Херсонського Департаменту охорони здоров`я Віктор Короленко розповів, що медикам, які працюють з хворими на коронавірус, повинні платити доплату у 300%. Однак обраховується лише час безпосереднього контакту з хворим:

“У мене є інформація по Генічеській районній лікарні. Дійсно, оплата йде за час перебування біля хворого з підтвердженим діагнозом коронавірус, коли йому надається медична допомога.

Наприклад, лікар, який відпрацював 50 годин біля хворого, отримав 5600 грн. доплати. Медсестра і санітарка відпрацювали по 72 години, вони отримали 4670 грн. і 4370 грн. доплати до основної зарплати.

Вчора ввечері я отримав інформацію, що до області заходить субвенція у 240 млн. грн. доплати у вигляді 300%. Ми повинні отримати до вівторка-середи порядок використання цих грошей.

Тобто кому повинні платити ці гроші, яким чином вони будуть проплачені, протягом якого часу. Думаю, їх повинні отримувати не тільки ті, хто знаходиться поруч з хворим, а й ті, хто проводить роботу із запобігання розповсюдженню коронавіруса.

Хто не отримав доплату за квітень, тому вона буде перерахована у травні – це також передбачено постановою Кабміну “

Крім того, заступник губернатора Вадим Чабан додав: всі медичні установи фінансуються з бюджетів різних рівнів, додаткові виплати медикам також може забезпечити місцева влада.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *