Сьогодні, 4 травня, анонсували продовження  карантину в Україні до 22 травня. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні уряду, а Кабмін вже ухвалив відповідну постанову.

Водночас, з 11 травня відкриють парки, сквери, зони відпочинку, а також – салони краси, перукарні. Однак, за певних умов: зараз їх розробляє Міністерство охорони здоров’я.

Крім того, з 11 травня дозволили відкриття літніх майданчиків кафе та ресторанів. Заклади також зможуть працювати на виніс. Дозволена  робота нотаріусів, адвокатів, аудитів, стоматологів, музеїв та бібліотек.

За словами Дениса Шмигаля, важливо правильно завершити процес карантину, а пом’якшення карантину не означає повне його зняття.

Також уряд пропонує після 11 травня ввести «адаптивний» карантин: цей режим передбачає, що якщо в окремих регіонах зафіксують спалахи коронавірусу, карантин посилюватимуть саме в цих регіонах, а не в країні загалом.

Прем’єр-міністр пояснив, що «адаптивний» карантин в країні будуть використовувати протягом 2020 року залежно від того, як коливатиметься ситуація в різних регіонах.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *