Нагадаємо, нещодавно авіакомпанії Wizz Аir, Lufthansa і Czech Airlines повідомили про відновлення рейсів із України наприкінці травня та на початку червня. Так, Wizz Аir відкрив бронювання квитків з 23 травня , а у Czech Airlines повідомляли про відновлення рейсів з 24 травня.

Однак, за повідомленням прес-служби Міністерства інфраструктури України , авіакомпанії, які анонсують польоти з України на травень-червень, вводять людей в оману. Поки не йдеться про відновлення авіасполучення України з іншими країнами.

Мінінфрастуктури розповіло, що такі заяви авіакомпаній не означають, що Україна може відновити авіасполучення з іншими країнами, адже всі рішення ухвалюватиме виключно Кабінет Міністрів України.

«Щодо дій авіакомпанії з продажу квитків на 23 травня – такі дії до ухвалення рішень урядом є передчасними та вводять в оману пасажирів. Рекомендації щодо роботи аеропортів готуються, відкриття сполучення з іншими країнами залежить від рішень відповідних урядів щодо відкриття кордонів для громадян іноземних країн та епідеміологічної ситуації»

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW

loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *