В.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій під час ефіру на телеканалі “Україна 24” повідомила, що 20 травня Кабмін прийме рішення про дату відкриття дитячих садків. До того ж, будуть прописані чіткі критерії щодо забезпечення безпеки дітей та вихователів умовах епідемії коронавируса.

“Рішення буде приймати уряд України з урахуванням епідеміологічної ситуації. Зараз це питання обговорюється, готуємо так званий Коронавірусний протокол, щоб забезпечити безпеку як дітей, так і вихователів” 

За попередньою інформацією, на даний момент готуються методичні рекомендації щодо забезпечення безпеки у дошкільних дитячих установах, враховуючи практику європейських країн. Так, до прийому дітей потрібно підготувати садки, забезпечивши їх антисептиками.

Любомира Мандзій додала, що нові правила роботи дитсадків в Україні, можливо, будуть готові вже в середу:

“Рішення уряду по датах, по етапності (відкриття) буде вже у середу точно … Нам необхідно враховувати епідеміологічну ситуацію в кожній адміністративній одиниці, – це найважливіше … Ситуація різна по Україні. Загальне рішення уряду про можливу дату (відновлення роботи дитсадків, – ред.) буде в середу, але необхідний підготовчий етап для підготовки безпеки установ “

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *