Сьогодні, 1 травня, міністр охорони здоров’я Максим Степанов заявив, що епідемічна ситуація з коронавірусом в Україні дозволяє почати знімати карантинні обмеження. 

“Ми пішли іншим шляхом, ніж європейські країни. Ми розуміємо, що люди втомилися від карантину, і я ще раз хочу підкреслити, ми кожен день аналізуємо ситуацію і готуємо пом’якшення вже з 11 травня. 11 травня ми будемо робити пом’якшення, так як на сьогоднішній день це дозволяє ситуація”

Однак, Максим Степанов розкритикував владу міста Черкаси, які вирішили пом’якшити карантин та відкрити ряд закладів, а також відновити пасажирські перевезення:

“Те, що вчора відбулося в Черкасах. Я маю на увазі рішення міської влади відкрити багато магазинів, торгові центри – все це може привести до катастрофічних наслідків. Діям міської влади буде дана оцінка, у тому числі правоохоронних органів. Я категорично засуджую такі дії, тому що поставлені ​​під загрозу життя і здоров’я людей “

Крім того, міністр повідомив, що за минулу добу коронавірус виявили ще у 37 дітей і 91 медика. Усього захворіли 754 дітей і 2154 медичних працівника. За минулу добу проведено 6 942 тестування методом ПЛР.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *