У зв`язку із забороною роботи усіх ринків в Україні, у Херсонській області продавці залишили гнити на землі тонни овочів і фруктів. 

Нагадаємо,  місцева влада заборонила діяльність одного з найбільших овочевих ринків України«Неждана» у селі Великі Копані Олешківського району. Заборона спричинила справжній продуктовий колапс через порушення санітарних норм.

Очікувалося, що коли керівництво ринку усуне недоліки – ринок продовжить роботу. Проте, через посилення карантинних обмежень, сотні вантажівок з овочами та фруктами не змогли потрапити на торгові місця.

Спочатку продавці вирішили реалізовувати товар уздовж траси, прилеглої до ринка “Неждана”. Однак, овочі, які не встигли продати, масово викидають прямо на землю, що спричинило стихійне звалище з нереалізованою білокачанною і пекінською капустою.

Крім того, фури із Західної України, які ще тиждень тому привезли яблука для реалізації, досі стоять під ринком. При цьому невідомо, як буде вирішуватися питання новоствореного овочевого звалища, адже конкретного рішення облради поки немає.

Мне очень жаль людей и труд . Как на их глазах умножают товар на «0»

Опубліковано Андреєм Кузнецовим Понеділок, 13 квітня 2020 р.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *