"Дій вдома" - новинка від Міністерства цифрової інформації вже запущена.

Мобільна програма розроблена з метою моніторингу режиму самоізоляції, на якій мають перебувати громадяни, що прибули з-за кордону (з підтвердженням або підозрою на зараження коронавірусом).

 

Як це працює?

Нагадаємо, що самоізоляція має тривати 14 діб, упродовж яких протягом дня додаток надсилатиме зареєстрованим користувачам до 10 push-повідомлень.

Користувач має відреагувати на повідомлення своєю фотокарткою. Суть фотографії полягає у тому, що під час так званої “фотосесії” вмикатиметься зчитування геолокації пристрою, на якому встановлено програму.

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров

«Якщо буде порушений режим карантину, а невикористання застосунку, по суті, буде порушенням режиму карантину, то вже існують певні врегульовані суми штрафів, які людині потрібно буде сплатити»

Як встановити додаток?

  • Встановити програму з App Store| Play Market
  • Авторизуватися за допомогою номера телефону, за яким користувача внесли до відповідного реєстру осіб, котрі потребують карантину.
  • Заповнити інформацію про місце самоізоляції.
  • Після підтвердження свого прибуття до місця ізоляції, користувач робить і надсилає після оповіщення своє фото через відповідну функцію додатку.

 

Зауважимо, що “схитрувати” не вийде: повідомлення про  необхідність зробити фото приходить рандомно, а перевіряє фотокартку штучний інтелект.

Крім того, “гра” з додатком “у схованки” може коштуватиме від 17 до 51 тисячі грн. штрафу.

 

Дій вдома: стеження на самоізоляції, штраф за невстановлення

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *