Посол Ізраїлю в Україні Джоель Ліон сподівається, що поліція Херсонської області оперативно вирішить питання з нападом на синагогу у Херсоні.

Так, за повідомленням у мережі Facebook, Джоель Ліон хоче почути від української офіційної влади чітке засудження події. Крім того, посол нагадав, що за часів Голокосту перед початком масового вбивства євреїв відбувалося таке ж масове спалення синагог по всій Європі.

«Радий був почути, що антисемітська атака на синагогу Херсона виявилася невдалою. Упевнений, що дуже скоро поліція Херсонської області знайде винних і приверне їх до відповідальності»

Станом на 21 квітня поліцейські з’ясували, що зловмисників було двоє: після того, як вони кинули пляшку із запальною сумішшю у синагогу – зникли у напрямку вулиці Михайловича.

Як розповів заступник начальника слідчого підрозділу Корабельного відділення поліції Євген Кузін, камери зовнішнього спостереження зафіксували момент, коли зловмисники здійснювали підпал, а потім – зникли в напрямку вулиці без освітлення.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *