Притулок «Сіріус» запускає  інформаційну кампанію, щоб привернути увагу до проблеми покинутих під час карантину тварин. У цьому їм допомогло креативне агенство Tabasco, створивши оригінальні плакати.

Рекламна компанія була запущена у зв`язку із проблемою повернення тварин до притулку: люди взагалі стали менше забирати домашніх улюбленців до себе.

На жаль, за словами директора притулку "Сіріус"  Олександри Мезінової, люди зараз охочі взяти додому собак, щоб мати змогу гуляти з ними у парках і скверах під час карантину. Однак, керівництво та волонтери притулку категорично проти цього, адже тільки карантин закінчиться - тварин одразу ж покинуть напризволяще.

 

 

Олександра Мезінова, директор притулку «Сіріус»

«У деяких країнах, наприклад, у США, під час карантину значно виріс попит на тварин із притулків. А в Україні навпаки – збільшилася кількість дзвінків із проханням віддати тварину до притулку. Люди бояться заразитися від собаки чи кота, попри те, що МОЗ повідомляє: офіційних підтверджень, що домашні тварини можуть переносити коронавірус, немає»

Якщо ви вирішили залучити тваринку до своєї сім`ї , подивитись їхні фото можна ЗА ПОСИЛАННЯМ.

 

 

ПРИТУЛОК ТВАРИН
притулок тварин
притулок тварин
притулок тварин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *