Якщо ваш основний маршрут в умовах карантину має назву “ліжко-холодильник”, варто попіклуватися, щоб завершення ізоляції не було подібним до епізоду з мультфільму про Вінні Пуха. Так-так, того епізоду, де ведмедик не в змозі вийти з нори кролика.

В спортзал, звісно ж, не підеш, однак, чому не спробувати влаштувати його вдома?

Навіть більше, вже й на заваді немає ніяких причин відкласти “на потім”: втоми після  тяжкого робочого дня немає (якщо ви на дистанційній роботі), незручне розташування спортзалу теж не актуальне…

Пропонуємо Вам добірку YouTube-каналів, які на період карантину надали безкоштовний доступ до своїх ресурсів. 

WE LOVE YOGA

Заняття щодня по буднях: вранці з 11:00 до 12:15, ввечері з 19:30 до 20:45.
Перейти

Команда інструкторів студії We Love Yoga на час карантину відкрила цикл занять ХАТХА-ЙОГА ОНЛАЙН.

Інструктори приготували для вас лаконічні і ефективні комплекси з докладними поясненнями техніки виконання асан і пранаям – як для новачків, так і для більш досвідчених практиків.

У всіх комплексах обов’язково приділяють увагу грудному відділу.

 

Rebecca-Louise

Канал енергійної фітнес-тренерки Ребеки Луїс підійде для тих, хто не готовий займатися понад 10 хвилин, але тримати себе у формі хоче. У понеділки - різні тренування (28-хвилинна версія); середу - сідниці та стегна; п`ятницю - веселі тренування.
Перейти

TGYM

TGYM - канал української фітнес-блогерки Тетяни Федорищевої. У Youtube відбуваються безкоштовні марафони з комплексами вправ по 30 й менше хвилин, викладені рецепти ПП-страв та багато чого іншого.
Перейти

MadFit

TGYM - канал, котрий доводить, що для тренування достатньо домашніх умов й, можливо, однієї гантелі. Мета фітнес-тренерки Медді Лімбурнер - допомогти надихнути всіх на всіх рівнях фітнесу встати, рухатися та досягти своїх цілей.
Перейти

#EБШ

#EБШ - канал першого в Україні спортхаба функціонального тренінга, де ви знайдете ефективні тренування за напрямами: Cardio, Boxing, TRX, Animal Flow, Stretching та Yoga. Відео на 30 хвилин від різних тренерів.
Перейти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *