«Свій.Док»блог українських лікарів у соціальній мережі Instagram, насичений перевіреною інформацією про лікування та профілактику. Наприклад, розповідають про те, як захиститись від застуди, чому виникають панічні атаки та що краще їсти на сніданок.

Блог заснували дві лікарки, мета яких –  вивести українське медичне блогерство на новий рівень. Таким чином, лікарі працюють над обізнаністю українців у сфері медицини, розвінчуючи поширені міфи.

На даний момент,  у проекті беруть участь понад 70 лікарів різних спеціальностей.

За словами співзасновниці проекту Віолетти Лійки, перед тим, як долучити до спільноти лікарів їх попередньо перевіряють.

“Лікар має дотримуватися принципів доказової медицини, мислити критично, постійно вчитися, сприймати поради та критику…Якщо кожен лікар буде поширювати доказову інформацію, освіченість населення зростатиме. Медичні міфи, які вкорінились, потрохи зникатимуть. “

Щотижня  фахівці пишуть медичні науково-популярні пости  та проводять прямі ефіри, де пацієнти можуть ставити свої запитання: вакцинація, ГРВІ, скринінги, психічне та сексуальне здоров’я тощо. Кожний лікар має своє портфоліо для того, щоб пацієнти могли легко знайти потрібного лікаря у своєму місті.

Вікторія Миронюк, друга співзасновниця блогу, вважає, що ця платформа допомагає згуртувати пацієнтів та медиків:

Є кліше, що лікар – ворог і хабарник, а ми хочемо показати, що є добрі, прогресивні спеціалісти, які допоможуть розв’язати проблему пацієнта та налагодити з ним партнерські стосунки.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *