Після хвилі протестів фермерів, яка пройшла по всій Україні (у тому числі й на Херсонщині), Кабінет міністрів прийняв рішення відкрити 280 продовольчих ринків по всій країні до кінця тижня.

Так, рішення про відкриття ринків буде приймати регіональна комісія з ТЕБ та НС на підставі рекомендацій міжвідомчої.

Начальник відділу безпеки харчових продуктів Держпродспоживслужби Світлана Петронюк розповіла, що крім Центрального ринку, надійшло також звернення від керівництва ринку, розташованого в мікрорайоні Житлоселище. На даний момент, з усіх районів міста забажало пройти перевірку лише два.

Комісія провела сьогодні перевірку Центрального ринку, він у належному санітарному стані. На торгових площах проводиться дезінфекція, у наявності засоби індивідуального захисту, антисептики для продавців, є можливість розмежування людей та продавців, витримувати безпечну дистанцію, вимірювати покупцям температуру на вході:

“Ще на початку квітня ми відпрацювали всі вимоги, які були прописані у постанові головного санітарного лікаря України. Зараз теж внесли певні доповнення. Думаю, що до кінця квітня ми зможемо визначитися з кількістю підприємців, які готові працювати, і 1 травня зможемо відкритися.”

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *