За інформацією міського голови міста Олешки Дмитра Воронова, 14 квітня, у селі Солонці  Олешківського району зафіксовано 7 випадків зараження коронавірусом за добу.

Так, від сьогодні, 15 квітня, Ліві Солонці закриті на карантин з 8:00 ранку, Праві поки що відкриті. Основний заїзд до села (зі сторони траси) контролюватиме блокпост поліції, інші другорядні напрямки (грунтові дороги) перекопають. Пропускний режим працюватиме за таким сценарієм: із місцевою пропискою запускають, з пропискою інших населених пунктів лише випускають.

На даний момент, у селі працюють ДСНС та медики, проводиться дезинфекція та виявлення контактактних осіб (буде перевірено методом ПЛР).

За попередньою інформацією, всі інфіковані раніше контактували з хворими на COVID-19: це родина з 5 осіб та ще одна – з 2. Шестеро хворих знаходяться на самоізоляції, почуваються добре, скарг немає. За інфікованими встановлено щоденний медико-санітарний нагляд.

Однак, 1 людина госпіталізована у лікарню. : стан її задовільний, підключення до кисневого та ШВЛ- апаратів не потребує.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *