Сьогодні, 28 квітня, за повідомленням мера міста Андрія Дяченко, у Каховці за останню добу виявили 22 нових випадки захворювання на COVID-19. 

56735

Подробиць мер не повідомив. За попередньою інформацією, інфіковані контактували з першою хворою у місті.

Однак, близько годину тому заступник директора департамента  охорони здоро`я Ліна Бондарєва повідомила, що число зареєстрованих випадків захворювання на Covid-19 у області залишається 88.

Нагадаємо, перша людина з підтвердженим тестом на коронавірус у місті Каховка –   жінка 48 років, яка 24 квітня потрапила до районної лікарні з діагнозом пневмонія. Зараз вона госпіталізована до обласної інфекційної лікарні: стан важкий, отримує кисень, підключення до апарату ШВЛ не потребує.

До цього, жінка працювала у ТОВ “Трійка”. На даний момент, усіх співробітників підприємства тестують на Covid-19,  продукція, випущена з 12 по 26 квітня, утилізована. Співвласник підприємства Руслан Романенко розповів:

“Це побожна, порядна жінка. На свято Вербної Неділі зустрічалася зі своїми одновірцями, з яких хтось, очевидно, був хворий на коронавірус. Останній раз була на роботі 17 квітня. 20 квітня відчула себе погано, на роботу не виходила, була вдома, а потім звернулася до лікарні. Про неї ми подбаємо”.

 

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *