У зв`язку із виявленням рекордної кількості випадків на коронавірус за добу, у місті Каховка запроваджено додаткові обмежувальні заходи щодо недопущенням поширення коронавірусної хвороби.

Вчора, 28 квітня, відповідне розпорядження було прийняте керівником робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби на Херсонщині Вадимом Чабаном.

Та, з 08-00 29 квітня 2020 року обмежено в’їзд/виїзд у м. Каховка приватного транспорту (в’їзд дозволяється лише громадянам, зареєстрованим в м. Каховка та автотранспорту спеціальних рейсів, що забезпечує перевезення співробітників об’єктів критичної інфраструктури) шляхом встановлення карантинних мобільних блокпостів, а саме:

  • Карантинний мобільний блокпост 3 км автодороги Т-2214 (район АЗС «КТК»);
  • Карантинний мобільний блокпост вул. Мелітопольська, 1а.

Крім того, обмежено рух шляхом перекриття дороги Р-47 (км 74+800), Р-47 (км 75 +100), Р-47 (км 78), шляхом встановлення бетонних блоків.

Містям попереджують про запровадження додаткових обмежувальних заходів, зокрема щодо пересування та перебування людей у громадських місцях на території м. Каховка з 13-00 29 квітня 2020 року до 06-00 04 травня 2020 року.

AliExpress WW ПриватБанк [CPS, API] UA AliExpress WW
loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *