17 квітня, в ефірі телеканалу «Україна» президент Володимир Зеленський озвучив, що допускає пом'якшення карантинних заходів в Україні після 24 квітня. Однак, за умови, що ситуація з коронавірусом не буде погіршуватися. 

Так, за попередньою інформацією, виходити з карантину країна має у травні, відповідно до стратегії уряду, яку опублікував прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Планують  відновити роботу громадського транспорту (проте, у масках),  вільне відвідування зон відпочинку тощо. 

Володимир Зеленський

Володимир Зеленський

«З урядом 24 квітня ми вийдемо на комунікацію з суспільством. Люди зрозуміють, які заходи карантину будуть пом'якшені. Чому? Тому що частково людей потрібно буде відпускати на роботу, частково ті галузі, які для нас дуже важливі, будуть відкриватися. Частково може бути пом'якшення в травні щодо транспорту. Тобто, такі речі будуть, якщо не буде дуже великої хвилі [захворюваності]»

Раніше Віктор Ляшко, заступник міністра охорони здоров’я, розповів, що рішення про нові терміни карантину буде прийнято після великодніх свят. Тоді в Україні очікується сплеск коронавируса, якщо українці проігнорують правила карантину і підуть до церкви або гостей.

Однак, за інформацією Styler з власних джерел в уряді, карантин в Україні можуть продовжити до 25 травня:

“Планується продовження до 25 травня. Це ще не точно, але розмови такі серед правлячої верхівки ходять”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *